Alfabetyczny spis grobów

Groby osób duchownych

  1. Bańka Zbigniew
  2. Bąk Stanisław - jezuita
  3. Bonk Riktrudis
  4. Cichy Oskar
  5. Ciesielska Erazma
  6. Cyran Antoni
  7. Diettrich Franciszek
  8. Dolański Stanisław - jezuita
  9. Flöckner Karol
  10. Friedrich Franz
  11. Gałuszka Ignacy
  12. Gogół Alfons
  13. Herbut Józef - jezuita
  14. Jakob Wincenta
  15. Joachimski Franciszek
  16. Kamusela Agatonia
  17. Kobierzycki Emil
  18. Kołodziejski Franciszek
  19. Kozłowski Stanisław - jezuita
  20. Kroner Stefan - jezuita
  21. Krzypopa Bonavita
  22. Kumorowicz Władysław - jezuita
  23. Lerch Kurt - jezuita
  24. Małodobry Kazimierz - jezuita
  25. Mańka Natalis
  26. Miziniak Karol - jezuita
  27. Mrozek Kazimierz - jezuita
  28. Mścichowski Maciej
  29. Niestrój Józef
  30. Pilin Władysław
  31. Rassek Gerhardis
  32. Skowronek Hubert - jezuita
  33. Skowronek Piotr - jezuita
  34. Sosalla Jan
  35. Spyra Alojzy - jezuita
  36. Spyra Augustyn
  37. Smul Marian - jezuita
  38. Stache Aniela
  39. Swaczyna Józef - jezuita
  40. Szafranek Józef
  41. Wiench Akaria
  42. Wiktor Adam - jezuita
  43. Wilimski Leopold - jezuita
  44. Zduń Józef

 

Groby osób znanych

  1. Arłamowski Włodzimierz
  2. Biały Jan
  3. Biały Zdzisława
  4. Brüning Georg
  5. Bury Leon
  6. Dybek Jan
  7. von Eichelberger Władysław
  8. Gallus Józef
  9. Gąsiorowski Władysław
  10. Kurkowski Maciej
  11. Limanowski Stefan
  12. Matwijczuk Leopold
  13. Michalski Szczepan
  14. Miętkiewicz Piotr
  15. Morawska Kazimiera
  16. Odersky Ernst
  17. Pułko Wanda
  18. Radziejewska Ludwika
  19. Rakieć Zygmunt
  20. Romaniak Anna
  21. Stelmaszyński Zbigniew
  22. Stephan Alfred
  23. Studziński Franciszek
  24. Targalski Władysław
  25. Tomaszek Roman
  26. Tuczapski Zdzisław
  27. Wacek Kazimierz
  28. Woźniak Antonina
  29. Woźniak Piotr
  30. Wrzecionek Tadeusz

 

Groby zabytkowe

  1. Kapsrzyk Alois
  2. Kasprzyk Peter
  3. Kniejski Franz
  4. Langosch Elżbieta
  5. Langosch Richard
  6. Lukosz Christine
  7. Lukosz Clara
  8. Lukosz Elfryda
  9. Lukosz Johannes
  10. Lukosz Robert
  11. Lukosz Walter
  12. Scheja Theo
  13. Stodolka Florentina
  14. Stodolka Thomas
  15. Wehowsky Emil

 

Groby "naszych" bliskich

 

Ta strona korzysta z plików cookies ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę Dowiedz się więcej...